CHIPTUNING 2.4 16V - 145 HP

Výkonnostní tabulky pro uvedený vůz.

ORIGINÁL PO ÚPRAVĚ
Výkon (HP) 145 HP 160 HP
Výkon (KW) 107 KW 118 KW
Točivý moment (NM) 204 NM 228 NM

Cena po slevě: 3670 Kč / 147 €

Letní sleva platná do 19.7. Letní sleva platná do 19.7.
Původní cena:  5630 Kč /  236 €

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Akční cena kromě samotného chiptuningu neboli optimalizaci softwaru v motorové řídicí jednotce zahrnuje i další položky, které jsou pouze u nás součástí základní ceny:

V ceně chiptuningu je již zahrnuto cestovné - úpravu provedeme přímo u zákazníka doma nebo na předem domluveném místě například u práce dle principu trasování zakázek.. Za svými zákazníky jezdíme my a to zcela bez příplatku. Veškerý servis zajišťujeme vždy u zákazníka na adrese.

Na úpravu poskytujeme nadstandardní záruku ve výší 60 měsíců a 24 měsíců na upravenou řídící jednotku.

Za co u ostatních platíte máte u nás zdarma v rámci karty výhod, kterou získáte nyní k chiptuningu zcela zdarma.

Pouze naše karta výhod zajistí nahrání původního softwaru či opětovné nachipování zcela ZDARMA. Více informací na www.okchip.cz/exclusive či se zeptejte na naší infolince o výhodách naší karty.

Originální software je u nás automaticky zálohován, pokud budete mít s sebou při úpravě flash disk, nahrajeme Vám ho i na něj.

Certifikát o provedené úpravě neboli optimalizaci softwaru v řídící jednotce slouží zároveň jako záruční list.

Veškeré naše úpravy jsou koncipovány tak, aby nedošlo ke zvýšení emisní normy dané výrobce a tím jsme schopni garantovat bezproblémovost na STK a SME.

Veškeré naše úpravy jsou jsou otestovány pomocí zátěžových testů z reálných měření a nastaveny tak, aby nedocházelo ke snížení životnosti žádných součástí na voze jako je motor, převodovka, spojka aj.


TENTO TÝDEN EXTRA SLEVA S KARTOU VÝHOD ZDARMA

Objednejte se online prostřednictvím poptávkového formuláře  "Nezávazně objednat" či pomocí naší infolinky ☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115 (po - pá 8-17) a získáte chiptuning s extra letní slevou a kartou výhod zdarma. 

Zákazník:

account_circle


account_box


email


phone

Kde budeme provádět úpravu:


location_city


location_city

Vozidlo:


directions_car


event


message

Objednávka:

Souhlas se zpracováním:

Máte nějaký dotaz ohledně úpravy či chcete aby objednávku s vámi vytvořil náš operátor? Stačí pouze vyplnit telefonní spojení na Vás a my se Vám v pracovní době (po - pá 8-17) rádi ozveme.


phone


account_circle


account_box


email


phone


message


message

Souhlas se zpracováním: