DEAKTIVACE ADBLUE

Pomocí naší softwarové úpravy řídící jednotky docílíme trvalého vypnutí systému vstřikování AdBlue a tím i snížením provozních nákladů spojených s doplňováním této kapaliny.


NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

 

CO JE TO ADBLUE

Močovina AUS 32 (AdBlue, registrovaná obchodní známka německého VDA) je v Evropě a zemích přejímajících evropské emisní limity používaný obchodní název kapalného aditiva, využívaného technologií selektivní katalytické redukce, která se užívá při úpravě výfukových plynů vznětových motorů na úroveň emisních limitů Euro IV a vyšších. Jedná se o chemicky vysoce čistý vodný roztok syntetické močoviny. Požadavky na roztok a jeho složení (32,5 % močoviny, 67,5 % vody = AUS 32 – Aqueous Urea Solution) jsou specifikovány v normě DIN 70070, respektive novější ISO 2224. Roztok má teplotu tuhnutí −11 °C a vzhledem k tomu bývá často na vozidlech určených do chladnějších podmínek užíván systém ohřevu nádrže, případně i vedení AdBlue chladicí kapalinou motoru nebo elektricky.

zdroj: www.wikipedia.org

CO MI PŘINESE DEAKTIVACE ADBLUE

Deaktivace AdBlue přinese přinejmenším snížení provozních nákladů a zvýšení uživatelského konfortu. Po naší úpravě odpadá nutnost doplňování kapaliny AdBlue.

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

  Zákazník:

  account_circle


  account_box


  email


  phone


  location_city

  Vozidlo:


  directions_car


  event


  message

  Objednávka:

  Souhlas se zpracováním: