Nejen nejnižsí možná cena a služby na trhu v oblasti chiptuningu, ale i nadstandardní záruky jsou pro nás prioritou. To je OK CHIP!

Nejen nejlepší možná cena na trhu, ale i nadstandardní záruky jsou u nás samozřejmostí. To je OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí

Záruka na úpravu 60 měsíců

Od 26.2.2018 prodlužujeme záruku na úpravu ze tří na pět let! Nadstandardní záruka v délce 60 měsíců je prodloužena i pro všechny provedené úpravy před 26.2.2018.

Záruku na řídicí jednotku 24 měsíců

Dva roky je naše standardní záruka na upravenou řídící jednotku. Pokud by se vlivem chiptuningu něco stalo s námi upravenou řidící jednotkou máte jistotu, že vás v tom nenecháme a řidicí jednotku opravíme nebo vyměníme.

Certifikát o provedené úpravě

O provedené úpravě dostanete zároveň certifikát, který slouží zároveň jako záruční list.

Garance STK / SME

Protože naše úpravy nepřevyšují emisní normy dané výrobcem, můžeme tedy našim zákazníkům garantovat bezprobémovost na technické kontrole včetně měření emisí.

 

Máte svůj vůz v záruce od výrobce a bojíte se, že v případě chiptuningu nedojde ze strany výrobce na plnění záručních povinností? Nejprve musíme podotknout, že o záruku nového vozu nepřijde jelikož naše úpravy jsou na běžných garančních prohlídkách servisem zcela nezjistitelné. Pokud i tak máte obavy tak se podívejte se na naše pojištění převzetí továrních záruk za ceny již od 229,- Kč/měsíc. Kdy za menší měsíční poplatek převezmeme záruční opravy za výrobce.