zvýšení výkonu snížení spotřeby a to vše s garancí bezproblémovosti na STK či SME

OK CHIP – mobilní chiptuning to je zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby se zárukou. Naše úpravy jsou předpřipraveny tak, aby splňovali nové měření emisí a tudíž i jste bez problémů prošli technickou kontrolou a zároveň byly cenově přijatelné.

 

PŘIJEDEME ZA VÁMI BEZ PŘÍPLATKU

Proč mobilní chiptuning? Protože úpravu provedeme přímo u zákazníka doma, v práci nebo na místě kde se dohodneme. Odpadá tedy nutnost objíždět pobočky či servisní místa. Za svými zakázníky jezdíme my a to vše bez příplatku. Naše ceny jsou již konečné!

U nás vždy obdržíte záruční list a certifikát o úpravě a vždy víte na čem jste. Na našem webu nenajdete malá písmena, hvězdičky či závorky. Vše pěkně na rovinu. Nabízíme Vám i pozáruční  servis protože chiptuningem to u nás nekončí. Standardně u nás zálohujeme Váš původní software, který je možný do vozu kdykoliv vrátit je možné Vám ho ZDARMA nahrát na váš usb disk.

Chiptuningem se zabýváme úspěšně již několik let a v oblasti aut již skoro 8 let. V roce 2016 jsme se zcela osamostanili – sjednotili naše sllužby a začali budovat svoji značku OK CHIP. OK CHIP by bez našich zákazníků nebyl tím čím je. Jsme rádi, že nám projevujete zájem o naše služby a díky Vám můžeme růst.

 

Jelikož OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí se snaží přinášet vždy něco navíc rozhodli jsme se udělat pro naše zákazníky naši zákaznickou kartu, která vám přináší  doživotní výhody ZDARMA v hodnotě několika tisíc korun.

V roce 2017 jsme rožšířili naše služby o chiptuning motocyklů, zemědělské techniky, nákladních vozů a dodávek a to vše s garancí nejnižší ceny. Díky širokému záběru úprav jsme schopni našim zákazníkům nabízet kompletní služby v oblastni chiptuningu.

 

JSME ON-LINE 7 DNÍ V TÝDNU

Martin

Online podpora

Tomáš

Online podpora

Jaro 2018 se neslo v duchu dalšího rozvoje. V první řadě jsme zřídili online zákaznickou podporu 7/360, kdy na dotazy našich zákazníků odpovídáme 7 dní v týdnu 360 dní v roce. Během měsíce dubna jsme přidali úpravy nových motorizací např. 1.0 TSI a 1.4 TGI a v katalogu přibily nové modelové řady Škoda Karog, Seat Ateca.

 

Během roku 2018 chceme jako doplňkovou službu k mobilnímu chiptuningu na přání našich zákazníků otevřít alespoň 2 kamenné pobočky.

 

Nejen nejlepší možná cena na trhu, ale i nadstandardní záruky jsou u nás samozřejmostí. To je OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí

Záruka na úpravu 60 měsíců

Od 26.2.2018 prodlužujeme záruku na úpravu ze tří na pět let! Nadstandardní záruka v délce 60 měsíců je prodloužena i pro všechny provedené úpravy před 26.2.2018.

Záruku na řídicí jednotku 24 měsíců

Dva roky je naše standardní záruka na upravenou řídící jednotku. Pokud by se vlivem chiptuningu něco stalo s námi upravenou řidící jednotkou máte jistotu, že vás v tom nenecháme a řidicí jednotku opravíme nebo vyměníme.

Certifikát o provedené úpravě

O provedené úpravě dostanete zároveň certifikát, který slouží zároveň jako záruční list.

Garance STK / SME

Protože naše úpravy nepřevyšují emisní normy dané výrobcem, můžeme tedy našim zákazníkům garantovat bezprobémovost na technické kontrole včetně měření emisí.

Uvažujete o chiptuningu na novém voze či voze v záruce? Právě pro vás jsme připravili naše pojištení převzetí továrních záruk výrobce. Vstup do programu je možný pro vozy starší 4 let a 150.000 km.

Osobní vůz do 4 let stáří od první registrace

Podmínky pro vstup do programu pojištění převzetí továrních záruk je osobní vozidlo mladší 4 let s maximálním nájezdem 150 000 km.

více informací

Maximální počet ujetých km 150.000

Podmínky pro vstup do programu pojištění převzetí továrních záruk je osobní vozidlo mladší 4 let s maximálním nájezdem 150 000 km.

více informací

Ceny již od 129,- Kč/měsíc

Ceny pojištění začínají již na 129,- Kč za měsíc!

více informací

 

Trochu statistiky neuškodí. Poslední aktualizace 20.3.2018

183521

UJETÝCH KM CELKEM

95

SPOKOJENOST S OKCHIP.cz

1847

FANOUŠKŮ NA FACEBOOKU

3282

MOTORIZACÍ