zvýšení výkonu snížení spotřeby a to vše s garancí bezproblémovosti na STK či SME

OK CHIP – mobilní chiptuning to je zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby se zárukou. Naše úpravy jsou předpřipraveny tak, aby splňovali nové měření emisí a tudíž i jste bez problémů prošli technickou kontrolou a zároveň byly cenově přijatelné.

Proč mobilní chiptuning? Protože úpravu provedeme přímo u zákazníka nebo na místě kde se dohodneme. Odpadá tedy nutnost objíždět pobočky či servisní místa. Za svými zakázníky jezdíme my.

U nás vždy obdržíte záruční list a certifikát o úpravě. U nás vždy víte na čem jste. Na našem webu nenajdete malá písmena, hvězdičky či závorky. Vše pěkně na rovinu. Nabízíme Vám i pozáruční  servis protože chiptuningem to u nás nekončí. Standardně u nás zálohujeme Váš původní software, který je možný do vozu kdykoliv vrátit je možné Vám ho ZDARMA nahrát na váš usb disk.

Chiptuningem se zabýváme úspěšně již několik let a v oblasti aut již skoro 8 let. V roce 2016 jsme se zcela osamostanili – sjednotili naše sllužby a začali budovat svoji značku OK CHIP. OK CHIP by bez našich zákazníků nebyl tím čím je. Jsme rádi, že nám projevujete zájem o naše služby a díky Vám můžeme růst.

Jelikož OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí se snaží přinášet vždy něco navíc rozhodli jsme se udělat pro naše zákazníky naši zákaznickou kartu, která vám přináší  doživotní výhody ZDARMA v hodnotě několika tisíc korun.

V roce 2017 jsme rožšířili naše služby o chiptuning motocyklů, zemědělské techniky, nákladních vozů a autobusů a to vše s garancí nejnižší ceny. Díky širokému záběru úprav jsme schopni našim zákazníkům nabízet kompletní služby v oblastni chiptuningu.

 

NAŠE ZÁRUKY

Nejen nejlepší možná cena na trhu, ale i nadstandardní záruky jsou u nás samozřejmostí. To je OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí! Více informací na stránce záruky.

Záruka na úpravu

Na úpravu vám nabízíme nadstardní záruku 5 let na úpravu od provedení zakázky.

Záruka na řídicí jednotku

Dva roky je naše standardní záruka na upravenou řídící jednotku. Pokud by se vlivem chiptuningu něco stalo s námi upravenou řidící jednotkou máte jistotu, že vás v tom nenecháme a řidicí jednotku opravíme nebo vyměníme.

Záruka STK/SME

Garance bezproblémovosti na technické prohlídce je samozřejmost.

POJIŠTĚNÍ TOVÁRNÍCH ZÁRUK

Uvažujete o chiptuningu na novém voze či voze v záruce? Právě pro vás jsme připravili naše pojištení převzetí továrních záruk výrobce. Vstup do programu je možný pro vozy starší 4 let a 150.000 km.

Osobní vůz do 4 let stáří od první registrace

Podmínky pro vstup do programu pojištění převzetí továrních záruk je osobní vozidlo mladší 4 let s maximálním nájezdem 150 000 km.

více informací

Maximální počet ujetých km 150.000

Podmínky pro vstup do programu pojištění převzetí továrních záruk je osobní vozidlo mladší 4 let s maximálním nájezdem 150 000 km.

více informací

Ceny již od 129,- Kč/měsíc

Ceny pojištění začínají již na 129,- Kč za měsíc!

více informací

 

 

PROČ CHIPTUNING OD OK CHIPu?

Garance nejnižší ceny

Jsme si jisti, že nabízíme nejlevnější úpravy v ČR a se všemi garancemi.

Nadstandardní záruky

Záruka na úpravu a na řídicí jednotku je pro nás samozřejmostí navíc s garancí STK a SME.

více informací

Mobilní chiptuning

Úpravu provedeme přímo u zákazníka (mobilní chiptuning) proto s naší službou odpadá nutnost cestovat nebo se objednávat na pobočky. Naše ceny jsou již konečné a dopravu k zákazníkovi již zahrnují.

Garance STK/SME

Naše úpravy splňují nové měření emisí a tudiž Vám garantujeme bezproblémovost na STK a SME.

více informací

Karta výhod

Jelikož OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí se snaží přinášet vždy něco navíc rozhodli jsme se udělat pro naše zákazníky naši zákaznickou kartu, která vám přináší doživotní výhody ZDARMA v hodnotě několika tisíc korun. DOŽIVOTNÍ SLUŽBY MOŽNOST ČERPAT OPAKOVANĚ A KDYKOLIV BUDETE POTŘEBOVAT

více informací

Garance OK CHIP

Veškeré naše úpravy jsou optimalizovány na stávající komponenty ve voze tak, aby nedocházelo k jejich nadměrnému opotřebení.

více informací

 

TROCHU STATISTIKY?

112278

POČET UJETÝCH KM CELKEM

338

POČET NAVŠTÍVENÝCH MĚST A OBCÍ

1273

POČET FANOUŠKŮ NA FACEBOOKU

2774

POČET MOTORIZACÍ