Volkswagen Group je jeden z největších světových automobilových koncernů, do něhož kromě jiných společností patří tyto značky: Volkswagen, Audi , Bentley, Bugatti, Porsche, Lamborghini, MAN, Scania, SEAT, Škoda Auto, Volkswagen Užitkové vozy a Ducati. Tento německý koncern se v posledních letech zaměřuje, kromě svého hlavního evropského trhu, především na Spojené státy americké a Čínu (Volkswagen Group China). V minulosti patřily do skupiny Volkswagen i značky: Auto Union, DKW, Horch, NSU a Wanderer.

Volkswagen AG nebo jen VW je německá automobilka sídlící ve Wolfsburgu. Je členem skupiny Volkswagen Group. Její název v překladu znamená lidový vůz. Byla založena v roce 1937 jako Gesellschaft zur Vorbereitung des Deutschen Volkswagens mbH a později přejmenována na Volkswagenwerk GmbH.

zdroj: www.wikipedia.org

directions_car Amarok directions_car Bora directions_car Caddy directions_car Crafter directions_car Eos directions_car Golf IV directions_car Golf V directions_car Golf VI directions_car Golf 7 directions_car Jetta directions_car Lupo directions_car New Beetle directions_car Passat directions_car Passat CC directions_car Polo directions_car Scirocco directions_car Sharan directions_car Tiguan directions_car Touareg directions_car Touran directions_car T4 directions_car T5 directions_car T6

Nenašli jste svoji motorizaci?

608 709 900 (po - pá 09 - 18)  napište nám poptávku  napište nám na online chatu či facebooku

Amarok

BENZINOVÉ MOTORY

 

Bora

Caddy

Crafter

EOS

Golf IV

Golf V

Golf VI

Golf VII

Jetta

Lupo

New Beetle

Passat

Passat CC

Polo

Scirocco

Sharan

Tiguan

Touareg

Touran

T4

T5

T6

 

Nenašli jste svůj vůz či motorizaci?

Zákazník:

account_circle


account_box


email


phone


location_city

Vozidlo:

directions_car


event


message