CHIPTUNING 1.6 MJT - 105 HP

Výkonnostní tabulky pro uvedený vůz.

ORIGINÁL PO ÚPRAVĚ
Výkon (HP) 105 HP 131 HP
Výkon (KW) 77 KW 96 KW
Točivý moment (NM) 290 NM 363 NM

Cena po slevě: 3470 Kč / 139 €

Akce platná do 13.6. Akce platná do 13.6.
Původní cena:  5330 Kč /  223 €

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Akční cena kromě samotného chiptuningu neboli optimalizaci softwaru v motorové řídicí jednotce zahrnuje i další položky, které jsou pouze u nás součástí základní ceny:

V ceně chiptuningu je již zahrnuto cestovné - úpravu provedeme přímo u zákazníka doma nebo na předem domluveném místě například u práce dle principu trasování zakázek.. Za svými zákazníky jezdíme my a to zcela bez příplatku. Veškerý servis zajišťujeme vždy u zákazníka na adrese.

Na úpravu poskytujeme nadstandardní záruku ve výší 60 měsíců a 24 měsíců na upravenou řídící jednotku.

Za co u ostatních platíte máte u nás zdarma v rámci karty výhod, kterou získáte nyní k chiptuningu zcela zdarma.

Pouze naše karta výhod zajistí nahrání původního softwaru či opětovné nachipování zcela ZDARMA. Více informací na www.okchip.cz/exclusive či se zeptejte na naší infolince o výhodách naší karty.

Originální software je u nás automaticky zálohován, pokud budete mít s sebou při úpravě flash disk, nahrajeme Vám ho i na něj.

Certifikát o provedené úpravě neboli optimalizaci softwaru v řídící jednotce slouží zároveň jako záruční list.

Veškeré naše úpravy jsou koncipovány tak, aby nedošlo ke zvýšení emisní normy dané výrobce a tím jsme schopni garantovat bezproblémovost na STK a SME.

Veškeré naše úpravy jsou jsou otestovány pomocí zátěžových testů z reálných měření a nastaveny tak, aby nedocházelo ke snížení životnosti žádných součástí na voze jako je motor, převodovka, spojka aj.


EXTRA JARNÍ SLEVY AŽ - 40% POUZE TENTO TÝDEN

Objednejte se online prostřednictvím poptávkového formuláře  "Nezávazně objednat" či pomocí naší infolinky ☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115 (po - pá 8-17) a získáte chiptuning za uvedenou akční cenu s kartou výhod zdarma. Akce platí pouze tento týden.

  Zákazník:

  Kde budeme provádět úpravu:

  Objednávka úpravy vozidla:

  Nezávazná objednávka:

  Souhlas se zpracováním os. údajů:

  Máte nějaký dotaz ohledně úpravy či chcete aby objednávku s vámi vytvořil náš operátor? Stačí pouze vyplnit telefonní spojení na Vás a my se Vám v pracovní době (po - pá 8-17) rádi ozveme.

   Zde prosím zadejte svoje telefonní číslo:

    Jméno

    Příjmení

    E-mail

    Telefonní číslo

    Předmět zprávy

    Vzkaz/zpráva

    Souhlas se zpracováním: