CHIPTUNING 1.9 DTI - 80 HP

Výkonnostní tabulky pro uvedený vůz.

ORIGINÁL PO ÚPRAVĚ
Výkon (HP) 80 HP 105 HP
Výkon (KW) 59 KW 77 KW
Točivý moment (NM) 160 NM 208 NM

Cena po slevě: 3470 Kč / 139 €

Akce platná do 13.6. Akce platná do 13.6.
Původní cena:  5330 Kč /  223 €

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

Akční cena kromě samotného chiptuningu neboli optimalizaci softwaru v motorové řídicí jednotce zahrnuje i další položky, které jsou pouze u nás součástí základní ceny:

V ceně chiptuningu je již zahrnuto cestovné - úpravu provedeme přímo u zákazníka doma nebo na předem domluveném místě například u práce dle principu trasování zakázek.. Za svými zákazníky jezdíme my a to zcela bez příplatku. Veškerý servis zajišťujeme vždy u zákazníka na adrese.

Na úpravu poskytujeme nadstandardní záruku ve výší 60 měsíců a 24 měsíců na upravenou řídící jednotku.

Za co u ostatních platíte máte u nás zdarma v rámci karty výhod, kterou získáte nyní k chiptuningu zcela zdarma.

Pouze naše karta výhod zajistí nahrání původního softwaru či opětovné nachipování zcela ZDARMA. Více informací na www.okchip.cz/exclusive či se zeptejte na naší infolince o výhodách naší karty.

Originální software je u nás automaticky zálohován, pokud budete mít s sebou při úpravě flash disk, nahrajeme Vám ho i na něj.

Certifikát o provedené úpravě neboli optimalizaci softwaru v řídící jednotce slouží zároveň jako záruční list.

Veškeré naše úpravy jsou koncipovány tak, aby nedošlo ke zvýšení emisní normy dané výrobce a tím jsme schopni garantovat bezproblémovost na STK a SME.

Veškeré naše úpravy jsou jsou otestovány pomocí zátěžových testů z reálných měření a nastaveny tak, aby nedocházelo ke snížení životnosti žádných součástí na voze jako je motor, převodovka, spojka aj.


EXTRA JARNÍ SLEVY AŽ - 40% POUZE TENTO TÝDEN

Objednejte se online prostřednictvím poptávkového formuláře  "Nezávazně objednat" či pomocí naší infolinky ☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115 (po - pá 8-17) a získáte chiptuning za uvedenou akční cenu s kartou výhod zdarma. Akce platí pouze tento týden.

  Zákazník:

  Kde budeme provádět úpravu:

  Objednávka úpravy vozidla:

  Nezávazná objednávka:

  Souhlas se zpracováním os. údajů:

  Máte nějaký dotaz ohledně úpravy či chcete aby objednávku s vámi vytvořil náš operátor? Stačí pouze vyplnit telefonní spojení na Vás a my se Vám v pracovní době (po - pá 8-17) rádi ozveme.

   Zde prosím zadejte svoje telefonní číslo:

    Jméno

    Příjmení

    E-mail

    Telefonní číslo

    Předmět zprávy

    Vzkaz/zpráva

    Souhlas se zpracováním: