DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Protože OKCHIP.cz mobilní chiptuning přináší vždy něco navíc, rozšířili jsme naše služby o další možnosti úprav od deaktivace START/STOP až pod AdBlue s realizací u zákazníka jako vždy bez příplatku za cestovné! Zeptejte se naší infolince nebo nám napište zda dokážeme nabídnout doplňkovou úpravu i pro Váš vůz. V případě využítí doplňkových služeb, kromě opravy teplých startů, nejsme schopni garantovat bezproblémovost na STK či SME. Tyto služby jsou prováděny pouze na výslovné přání zákazníka.

 Veškeré naše služby realizujeme u zákazníka a bez příplatku.

DEAKTIVACE START/STOP

Pomocí naší softwarové úpravy docílíme trvalého vypnutí AUTO START/STOP systému. Navíc spolu s chiptuningem za zajímavou cenu.

Vypnutím AUTO START/STOP nejen že docílíte zvýšení uživatelského konfortu při řízení svého vozu, ale zároveň uspoříte značné náklady na servis.


DEAKTIVACE AdBlue

Pomocí naší softwarové úpravy řídící jednotky docílíme trvalého vypnutí systému vstřikování AdBlue a tím i snížením provozních nákladů spojených s doplňováním.


OPRAVA TEPLÝCH STARTŮ

Našim zákazníkům dokážeme pomoci i v případě problému takzvaných špatných teplých startů, kdy se tento jev projevuje především u VW koncernových motorizací TDI.


DEAKTIVACE OMEZOVAČE RYCHLOSTI

Chcete využít celý potenciál vašeho vozu, ale mate ve voze omezovač rychlosti? I v tomto případě Vám dokážeme pomoci. Úprava je možná pouze s chiptuningem.


DEAKTIVACE VÍŘIVÝCH KLAPEK

Softwarově jsme schopnim zákazníkovi pomoci i s problémem výřivých klapek. Úprava je možná pouze s chiptunigem.


DEAKTIVACE MAF SENZORU

Pomocí sw. úpravy řídící jednotky vypneme snímač množství nasávaného vzduchu tzv. váhy vzduchu. Úprava je možná pouze s chiptunigem.


DEAKTIVACE LAMBDA SONDY

Pomocí sw. úpravy řídící jednotky vypneme neboli deaktivujeme kyslíkový senzor ve výfukovém potrubí neboli lambda sondu. Úprava je možná pouze s chiptunigem.


DEAKTIVACE EGR VENTILU

Softwarovou úpravou docílíme i vypnutí EGR ventilu. Tyto úpravy ale našim zákazníkům nedoporučujeme provádět jelikož vůz se po té stává nezpůsobilým k provozu na pozemních komunikacích a tudíž neprojde technickou prohlídkou.


DEAKTIVACE DPF FILTRU

Softwarovou úpravou docílíme vypnutí filtru pevných částic DPF/FAP. Tyto úpravy ale našim zákazníkům nedoporučujeme provádět jelikož vůz se po té stává nezpůsobilým k provozu na pozemních komunikacích a tudíž neprojde technickou prohlídkou.


RYCHLÝ KONTAKT

☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115

 ✉: okchip@okchip.cz