DEAKTIVACE START/STOP

Pomocí naší softwarové úpravy docílíme trvalého vypnutí AUTO START/STOP systému. Navíc spolu s chiptuningem za zajímavou cenu.Vypnutím AUTO START/STOP nejen že docílíte zvýšení uživatelského konfortu při řízení svého vozu, ale zároveň uspoříte značné náklady na servis.


NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

CO JE TO START/STOP SYSTÉM

Systém samočiného vypíná vypínání motoru například při stání na křižovatce se začal v nových vozech objevovat po roce 2010. Každého znalého motoristu ihned napadlo, zda pár desítek vteřin vypnutého motoru přinese opravdu nějakou úsporu, a pokud ano, jakou daň si vybere na opotřebení automobilu. Výsledek je že se ušetří maximálně mililitry benzínu či nafty ale dojde ke snížení životnosti autobaterií, rychlejšímu opotřebení turbodmychadel jejich nedochlazováníj, větší namáhání kluzných ložisek, rychlejší opotřebení startéru a alternátoru.

CO MI PŘINESE DEAKTIVACE START/STOP SYSTÉMU

 Pomineme-li zvýšení uživatelského konfortu v podobě neustálého vypínání pomocí tlačítka, tak především po této úpravě nebude již tolik opotřebováván startér s autobaterii a motor bude dostatečně dochlazován.

U JAKÝCH VOZŮ JE MOŽNÁ DEAKTIVACE?

 Deaktivace je možná u vybraných motorizací. Ověřte si zda umíme vypnout start/stop i u vašeho vozu na naší infolince.

NEZÁVAZNĚ OBJEDNAT

  Zákazník:

  account_circle


  account_box


  email


  phone


  location_city

  Vozidlo:


  directions_car


  event


  message

  Objednávka:

  Souhlas se zpracováním: