NAŠE ZÁRUKY

Nejen nejnižsí možná cena a služby na trhu v oblasti chiptuningu, ale i nadstandardní záruky a zákaznický servis jsou pro nás prioritou. To je OK CHIP!

 Nadstandardní záruky jsou pro nás samozřejmost!

 

ZÁRUKA NA ÚPRAVU 60 MĚSÍCŮ

Od 26.2.2018 prodlužujeme záruku na úpravu ze tří na pět let! Nadstandardní záruka v délce 60 měsíců je prodloužena i pro všechny provedené úpravy před 26.2.2018.

ZÁRUKA NA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKU 24 MĚSÍCŮ

Dva roky je naše standardní záruka na upravenou řídící jednotku. Pokud by se vlivem chiptuningu něco stalo s námi upravenou řidící jednotkou máte jistotu, že vás v tom nenecháme a řidicí jednotku opravíme nebo vyměníme.

 

 

 

MOŽNOST DOŽIVOTNÍ ÚPRAVY

Nově nabízíme možnost rozšíření záruky na celou dobu životnosti upraveného vozu za mírný poplatek dle aktuálního sazebníku. Tzn. po celou dobu životnosti vozu je platná záruka na úpravu.

GARANCE STK/SME

Protože naše úpravy – chiptuning nepřevyšují emisní normy dané výrobcem, můžeme tedy našim zákazníkům garantovat bezprobémovost na technické kontrole včetně měření emisí.  V případě doplňkových služeb nejsme schopni garantovat bezproblémovst stk/sme.

 

 

PŘEVZETÍ ZÁRUČNÍCH OPRAV VÝROBCE

 

 

Máte svůj vůz v záruce od výrobce a bojíte se, že v případě chiptuningu nedojde ze strany výrobce na plnění záručních povinností? Nejprve musíme podotknout, že o záruku nového vozu nepřijde jelikož naše úpravy jsou na běžných garančních prohlídkách servisem zcela nezjistitelné. Pokud i tak máte obavy tak se podívejte se na naše pojištění převzetí továrních záruk za ceny již od 229,- Kč/měsíc. Kdy za menší měsíční poplatek převezmeme záruční opravy za výrobce.

 

 

RYCHLÝ KONTAKT

+420 739 564 936 (po – pá 8-17)  okchip@okchip.cz