PROČ CHIPTUNING OD NÁS?

Uvažujete o chiptuningu neboli optimalizaci výkonu a zvažujete využítí našich služeb? Zkuste OK CHIP.cz mobilní chiptuning

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

Garantujeme Vám nejnižší cenu chiptuningu v ČR a SR. Našli jste lepší nabídku s porovnatelnými službami a zárukami? Cenu dorovnáme a ještě o 100 Kč snížíme.

PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO

Nemusíte za námi nikam jezdit. My přijedeme za Vámi kamkoliv po ČR v rámci trasování zakázek a to zcela bezplatně a úpravu provedeme u vás doma nebo na předem domluveném místě např. u práce. Cestovné je již zahrnuto v základní ceně chiptuningu.

 

Jelikož OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí se snaží přinášet vždy něco navíc rozhodli jsme se udělat pro naše zákazníky naši zákaznickou kartu, která vám přináší  výhody ZDARMA v hodnotě několika tisíc korun. Za co jinde platíte je u nás již v základní ceně chiptuningu.

 

NADSTANDARDNÍ ZÁRUKY

Na veškeré naše úpravy poskytujeme nadstandardní záruky na úpravu ve výší 60 měsíců a na upravenou řídící jednotku 24 měsící. Nově i možnost doživotního záruky na úpravu.

GARANCE STK/SME

Naše úpravy splňují emisní normu danou výrobcem proto garantujeme bezproblémovost na STK a SME.

 My přijedeme za vámi a bez příplatku!

GARANCE BEZPROBLÉMOVOSTI

Veškeré naše úpravy jsou optimalizovány na stávající komponenty ve voze tak, aby nedocházelo k jejich nadměrnému opotřebení.

KARTA VÝHOD ZDARMA

Za co u ostatních platíte máte u nás zdarma v rámci karty výhod, kterou získáte nyní k chiptuningu zcela zdarma.

 

RYCHLÝ KONTAKT

☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115

 ✉: okchip@okchip.cz