PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO

☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115

 ✉: okchip@okchip.cz

OK CHIP – mobilní chiptuning to je zvýšení výkonu motoru a snížení spotřeby s garancí. Naše úpravy jsou optimalizovány tak, aby plnily emisní normu danou výrobcem a tudíž můžeme garantovat bezproblémovst na STK a SME a to vše s nejširší nabídkou služeb již v základní ceně.

 

MOBILNÍ CHIPTUNING

Přijedeme za vámi kamkoliv po České republice a úpravu provedeme u vás doma nebo na předem domluveném místě a to zcela bez příplatku

PROČ MOBILNÍ CHIPTUNING

Protože úpravu provedeme přímo u zákazníka doma, v práci nebo na místě kde se dohodneme. Odpadá tedy nutnost objíždět pobočky či servisní místa. Za svými zakázníky jezdíme my a to vše bez příplatku.

Zvýšení výkonu/snížení spotřeby

Chiptuning – zvýšení výkonu – snížení spotřeby je vždy bezproblémů na STK či SME jelikož všechny naše úpravy splňují hodnoty dané výrobcem.

  VÍCE

Nadstandardní záruky

Na úpravu poskytujeme nadstandardní záruku ve výši 60 měsíců či možnost připlacení doživotní záruky. Samozřejmostí je i záruka na upravenou řídící jednotku.

  VÍCE

Mobilní chiptuning

Ůpravu provedeme přímo u zákazníka na adrese. Odpadá nutnost cestovat na pobočky. Cestovné je vždy již v cenně chiptuningu. Naše ceny jsou konečné!

  VÍCE

Karta výhod zdarma

Za co jinde platíte je u nás součástí karty výhod, kterou získáte k chiptuningu zcela ZDARMA. Po dobu 12 měsíců od provedení úpravy čerpáte služby zcela zdarma.

  VÍCE

Garance STK/SME

Veškeré naše úpravy splňují hodnoty dané výrobcem a nepřekročují emisní normu a proto našim zákazníkům můžeme garantovat bezproblémovost na STK/SME.

  VÍCE

Prodloužená záruka

Našim zákazníkům nabízíme vedle našich standardních záruk i možnost přikoupení doživotní záruky na úpravu za pouhých 970 Kč.

  VÍCE

 

Jelikož OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí se snaží přinášet vždy něco navíc rozhodli jsme se udělat pro naše zákazníky naši zákaznickou kartu, která vám přináší  výhody ZDARMA v hodnotě několika tisíc korun. Za co jinde platíte je u nás již v základní ceně chiptuningu.

Vždy nabízíme něco navíc proto již v standardní ceně úpravy jsou obsaženy služby navíc, za které jinde platíte:

ÚPRAVU SOFTWARU

Základní položkou naší ceny je úprava neboli optimalizace softwaru řídící jednotky dle našich výkonnových tabulek.

ZÁLOHU PŮVODNÍHO SOFTWARU

Originální software je u nás automaticky zálohován, pokud budete mít s sebou při úpravě flash disk, nahrajeme Vám ho i na něj.

CERTIFIKÁT O PROVEDENÉ ÚPRAVĚ

Certifikát o provedené úpravě neboli optimalizaci softwaru v řídící jednotce slouží zároveň jako záruční list.

ZÁRUKY

Na úpravu poskytujeme nadstandardní záruku ve výší 60 měsíců a 24 měsíců na upravenou řídící jednotku.

KARTU VÝHOD ZDARMA

Za co u ostatních platíte máte u nás zdarma v rámci karty výhod, kterou získáte nyní k chiptuningu zcela zdarma.

PŘIJEDEME UPRAVIT I VAŠE VOZIDLO

V ceně chiptuningu je již zahrnuto cestovné – úpravu provedeme přímo u zákazníka dle principu trasování zakázek.

 

127856

UJETÝCH KM ZA ROK 2020

96

SPOKOJENOST S OKCHIP.cz

5362

SLEDUJÍCÍCH NA FACEBOOKU

5097

MOTORIZACÍ

 

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

4. února 2019 jsme rozšířili naše služby a značně vylepšili zákaznický servis vytvořením zákaznického centra a zřízením nové infolinky pro nové zákazníky a tím zrychlili vyřízení požadavků našich klientů. Nově se o naše nové zákazníky stará Markéta, která vyřizuje nové objednávky, dotazy či jiné požadavky, tak aby došlo ke zrychlení vyřízení požadavků našich klientů. Pro naše stávající zakázníky a technické dotazy je vytvořena nová technická podpora.

 

NAŠE PŮSOBNOST

OK CHIP.cz mobilní chiptuning s garancí působí po celé České republice a nově i po celé Slovenské republice, kdy úpravu provádíme přímo u zákazníka doma, či v práci nebo na místě, které zákazníkovi nejvíce vyhovuje. Nejčastějí dotazy našich zákazníků ohledně naší služby najdete pod odkazem otázky a odpovědi

RYCHLÝ KONTAKT

☎ CZ739 564 936 ☎ SK: 944 000 115

 ✉: okchip@okchip.cz